Морковь по-корейски - какие приправы любите класть?

Чи є класний рецепт? Чи готові поділитися? Пишіть сюди!

Модератори: садовник, пшеничка

Відповісти
Аватар користувача
пшеничка
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 13649
З нами з: Суб 08 вересня, 2007 23:21

пшеничка » Сер 25 січня, 2023 13:35

Я сто лет не делала и вот опять... надумалась - терла битый час на этой долбанной терке, пять оскаров тому, кто ее придумал, изодрала руки в кровь, ногти в мясо...получилась не корейская, а кровавая морковь 😁

Морковь по-корейски. На 1 кг тёртой морковки:
1 ч.л. с горкой соли
1 ст.л. сахара
4-5 зубков чеснока
1 ч.л. чёрного молотого перца
0,5 ч.л. красного острого перца
0,5 ч.л. чабера
1 ч.л. молотого кориандра
0,5 ч.л. смеси перцев
3 ст.л. уксуса
100 мл подсолнечного масла без запаха

Все смешать, настаивать сутки.

Youtube Video
Приєднані файли

Аватар користувача
Альстремерия
Я здесь всё про всех знаю
Я здесь всё про всех знаю
Повідомлень: 3811
З нами з: Сер 10 лютого, 2010 23:14

Дієти, рецепти

Альстремерия » П'ят 27 січня, 2023 20:36

Свєта, купи тертушку таку саму, тільки не пластмасову, а дерев'яну. Нею дуже легко терти моркву - вона не прогинається під час натирання, морква по ній йде, як по маслу - кг моркви максимум за 10 хвилин натреш і не заморишся. Я колись теж купила пластмасову - мучилася, а спробувала на дерев'яну терти - то пішла і зразу аж 2 купила :-D . І ще, я олію кип'ячу і нею поливаю спеції, висипані поверх натертої моркви. Залила олію - аж зашкварчало, і тоді гарненько все перемішую, зверху накриваю тарілкою і на неї ставлю гніт - 1 л банку з водою, виношу на 1 добу в холодне місце. Таким способом морква добре пускає сік, насичується всіма спеціями і стає більш ніжною, хоча й залишається хрумкою.

Аватар користувача
пшеничка
Site Admin
Site Admin
Повідомлень: 13649
З нами з: Суб 08 вересня, 2007 23:21

пшеничка » Нед 29 січня, 2023 10:42

Куплю обязательно как попадется! Я видела на ютубе ролики - есть и пластмассовые хорошие, у них ребра жесткости по бокам и материал не гнется, мощные такие. Но я бы деревянную хотела бы купить. Буду смотреть по магазинам, может попадется еще у нас тут.

Відповісти